Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

SONOTRADE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

555 külastajat

4 jälgijat

SONOTRADE OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, SONOTRADE OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis SONOTRADE OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (618195.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti M. S. (10.11.1958) ja J. L.. SONOTRADE OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 38 aastane, M. S. Jarmo Lieto.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SONOTRADE OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. SONOTRADE OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SONOTRADE OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam SONOTRADE OÜ eesotsas ei toimeta.

SONOTRADE OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muude kindlate kaupade vahendamine" turul 51 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 257.4 miljonit eurot, millest SONOTRADE OÜ osa on tubli 0.2%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..