Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

PUISTEVILLA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

785 külastajat

0 jälgijat

PUISTEVILLA OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, PUISTEVILLA OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis PUISTEVILLA OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (347997.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti M. P. (18.10.1967) ja T. K. (20.07.1963). PUISTEVILLA OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 29 aastane, M. P. parimas nooruses 34 aastane, T. K..

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PUISTEVILLA OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TALLINN, RAVI TN 16 KÜ. Täna ta siiski enam PUISTEVILLA OÜ eesotsas ei toimeta.

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PUISTEVILLA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam PUISTEVILLA OÜ eesotsas ei toimeta.

PUISTEVILLA OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Isolatsioonitööd" turul 7 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 12.0 miljonit eurot, millest PUISTEVILLA OÜ osa on tubli 3.2%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..