Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

REISIBÜROO TRAVIBEST OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

590 külastajat

8 jälgijat

REISIBÜROO TRAVIBEST OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, REISIBÜROO TRAVIBEST OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis REISIBÜROO TRAVIBEST OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (1.51 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti I. S. (10.10.1961), O. S. (17.04.1965) ja I. K. (30.01.1962). REISIBÜROO TRAVIBEST OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 35 aastane, I. S. parimas nooruses 32 aastane, O. S. parimas nooruses 35 aastane, I. K..

I. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne REISIBÜROO TRAVIBEST OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. REISIBÜROO TRAVIBEST OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

O. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne REISIBÜROO TRAVIBEST OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam REISIBÜROO TRAVIBEST OÜ eesotsas ei toimeta.

I. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne REISIBÜROO TRAVIBEST OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam REISIBÜROO TRAVIBEST OÜ eesotsas ei toimeta.

REISIBÜROO TRAVIBEST OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Reisibüroode tegevus" turul 38 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 5.2 miljonit eurot, millest REISIBÜROO TRAVIBEST OÜ osa on tubli 0.8%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haldustegevused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..