Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

SUITSU SUURTALU OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 259 külastajat

38 jälgijat

SUITSU SUURTALU OÜ: Sünnilugu

Tartu maakonnas toimetav ettevõte, SUITSU SUURTALU OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis SUITSU SUURTALU OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (212406.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti J. L. (20.07.1950), R. V. (22.12.1965) ja A. S. (14.05.1976). SUITSU SUURTALU OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 47 aastane, J. L. parimas nooruses 31 aastane, R. V. toredas tudengieas 21 aastane, A. S..

J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SUITSU SUURTALU OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle SUITSU SUURTALU OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SUITSU SUURTALU OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle SUITSU SUURTALU OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SUITSU SUURTALU OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle SUITSU SUURTALU OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

SUITSU SUURTALU OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Teravilja- (v.a riis) ja kaunviljakasvatus; õlitaimeseemnete kasvatus" turul 320 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 169.3 miljonit eurot, millest SUITSU SUURTALU OÜ osa on tubli 0.2%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..