Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

MARCUS LILLEKAUBANDUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

346 külastajat

1 jälgija

MARCUS LILLEKAUBANDUS OÜ: Sünnilugu

Viljandi linna kandis toimetav ettevõte, MARCUS LILLEKAUBANDUS OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis MARCUS LILLEKAUBANDUS OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (225830.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti R. K. (03.06.1966) ja A. K. (31.01.1962). MARCUS LILLEKAUBANDUS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 31 aastane, R. K. parimas nooruses 35 aastane, A. K..

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne MARCUS LILLEKAUBANDUS OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI NORDIKO MTÜ. Täna ta siiski enam MARCUS LILLEKAUBANDUS OÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne MARCUS LILLEKAUBANDUS OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI NORDIKO MTÜ. Täna ta siiski enam MARCUS LILLEKAUBANDUS OÜ eesotsas ei toimeta.

MARCUS LILLEKAUBANDUS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük spetsialiseeritud kauplustes" turul 42 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 16.4 miljonit eurot, millest MARCUS LILLEKAUBANDUS OÜ osa on tubli 1.2%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..