Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

JOHN BERGER OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

420 külastajat

19 jälgijat

JOHN BERGER OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, JOHN BERGER OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis JOHN BERGER OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti J. R. B. (01.08.1954) ja U. T. (03.03.1969). JOHN BERGER OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 43 aastane, J. R. B. parimas nooruses 28 aastane, U. T..

J. R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne JOHN BERGER OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. JOHN BERGER OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

U. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne JOHN BERGER OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. JOHN BERGER OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

JOHN BERGER OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes" turul 65 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 221.1 miljonit eurot, millest JOHN BERGER OÜ osa on kahanenud alla 0.1%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..