Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

NAAMI-V OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

722 külastajat

5 jälgijat

NAAMI-V OÜ: Sünnilugu

Kohtla-Järve linna kandis toimetav ettevõte, NAAMI-V OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis NAAMI-V OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (163175.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti A. N. (02.02.1961) ja I. N. (06.01.1962). NAAMI-V OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 36 aastane, A. N. parimas nooruses 35 aastane, I. N..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne NAAMI-V OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle NAAMI-V OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

I. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne NAAMI-V OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle NAAMI-V OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

NAAMI-V OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Teede ja kiirteede ehitus" turul 47 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 256.3 miljonit eurot, millest NAAMI-V OÜ osa on 0.1%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..