Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

HELKSIINE MV OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

538 külastajat

7 jälgijat

HELKSIINE MV OÜ: Sünnilugu

Rakvere linna kandis toimetav ettevõte, HELKSIINE MV OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis HELKSIINE MV OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (241190.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti V. K. (23.07.1965) ja M. L. (01.04.1971). HELKSIINE MV OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 32 aastane, V. K. parimas nooruses 26 aastane, M. L..

V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne HELKSIINE MV OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. HELKSIINE MV OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne HELKSIINE MV OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam HELKSIINE MV OÜ eesotsas ei toimeta.

HELKSIINE MV OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük spetsialiseeritud kauplustes" turul 41 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 16.4 miljonit eurot, millest HELKSIINE MV OÜ osa on 1.1%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..