Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

VIRU TALUTEHNIKA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

468 külastajat

16 jälgijat

VIRU TALUTEHNIKA OÜ: Sünnilugu

Lääne-Viru maakonnas toimetav ettevõte, VIRU TALUTEHNIKA OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis VIRU TALUTEHNIKA OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti V. P. (23.10.1959), R. S. (11.10.1958) ja U. S. (24.02.1956). VIRU TALUTEHNIKA OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 37 aastane, V. P. kaunis keskeas 38 aastane, R. S. kaunis keskeas 41 aastane, U. S..

V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VIRU TALUTEHNIKA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam VIRU TALUTEHNIKA OÜ eesotsas ei toimeta.

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VIRU TALUTEHNIKA OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ELKE AUTORENDI AS. Täna ta siiski enam VIRU TALUTEHNIKA OÜ eesotsas ei toimeta.

U. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VIRU TALUTEHNIKA OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ELKE AUTORENDI AS. Täna ta siiski enam VIRU TALUTEHNIKA OÜ eesotsas ei toimeta.

VIRU TALUTEHNIKA OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Kodutekstiili tootmine, sh voodipesu, köögirätikud, kardinad, akna sisekatted jm eesriided" turul 20 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 36.8 miljonit eurot, millest VIRU TALUTEHNIKA OÜ osa on kahanenud alla 0.3%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..