Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

JÕHVI KAUBAKESKUSE AS

Meedialeht ja uudisvoog

1 430 külastajat

46 jälgijat

JÕHVI KAUBAKESKUSE AS: Sünnilugu

Jõhvi linna kandis toimetav ettevõte, JÕHVI KAUBAKESKUSE AS sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis JÕHVI KAUBAKESKUSE AS on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti A. T. (22.08.1962) ja P. P. (26.03.1969). JÕHVI KAUBAKESKUSE AS juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 35 aastane, A. T. parimas nooruses 28 aastane, P. P..

A. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne JÕHVI KAUBAKESKUSE AS rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KIVIÕLI KAUBAHOOV AS. JÕHVI KAUBAKESKUSE AS eesotsas on juht tänase päevani.

P. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne JÕHVI KAUBAKESKUSE AS rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet AMESTIC OÜ. Täna ta siiski enam JÕHVI KAUBAKESKUSE AS eesotsas ei toimeta.

JÕHVI KAUBAKESKUSE AS kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus" turul 1428 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1777.0 miljonit eurot, millest JÕHVI KAUBAKESKUSE AS osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..