Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

WANETTA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

260 külastajat

0 jälgijat

WANETTA OÜ: Sünnilugu

Kohtla-Järve linna kandis toimetav ettevõte, WANETTA OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid tiksus vaikselt 4 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis WANETTA OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (55504.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti A. V. (17.10.1961) ja J. V. (08.10.1965). 18 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel parimas nooruses 35 aastane, A. V. parimas nooruses 31 aastane, J. V..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne WANETTA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. WANETTA OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne WANETTA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam WANETTA OÜ eesotsas ei toimeta.

WANETTA OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Lemmikloomade ja -lindude ning nende toidu ja tarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes" turul 15 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 12.8 miljonit eurot, millest WANETTA OÜ osa on tubli 0.5%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..