Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

H.A.K.S. OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 941 külastajat

28 jälgijat

H.A.K.S. OÜ: Sünnilugu

Võru maakonnas toimetav ettevõte, H.A.K.S. OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis H.A.K.S. OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti K. S. (02.09.1971) ja A. H. (19.04.1971). H.A.K.S. OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 26 aastane, K. S. parimas nooruses 26 aastane, A. H..

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne H.A.K.S. OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. H.A.K.S. OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne H.A.K.S. OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on H.A.K.S. OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

H.A.K.S. OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Saematerjali tootmine" turul 77 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 257.5 miljonit eurot, millest H.A.K.S. OÜ osa on kahanenud alla 0.5%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..