Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

KÄREVERE PÕLLUMAJANDUSE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

764 külastajat

2 jälgijat

KÄREVERE PÕLLUMAJANDUSE OÜ: Sünnilugu

Tartu maakonnas toimetav ettevõte, KÄREVERE PÕLLUMAJANDUSE OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis KÄREVERE PÕLLUMAJANDUSE OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (113405.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti S. T. (29.10.1947), A. K. (25.12.1946) ja O. S. (27.07.1948). KÄREVERE PÕLLUMAJANDUSE OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 49 aastane, S. T. kaunis keskeas 50 aastane, A. K. kaunis keskeas 49 aastane, O. S..

S. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KÄREVERE PÕLLUMAJANDUSE OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam KÄREVERE PÕLLUMAJANDUSE OÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KÄREVERE PÕLLUMAJANDUSE OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam KÄREVERE PÕLLUMAJANDUSE OÜ eesotsas ei toimeta.

O. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KÄREVERE PÕLLUMAJANDUSE OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam KÄREVERE PÕLLUMAJANDUSE OÜ eesotsas ei toimeta.

KÄREVERE PÕLLUMAJANDUSE OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Teravilja- (v.a riis) ja kaunviljakasvatus; õlitaimeseemnete kasvatus" turul 318 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 169.2 miljonit eurot, millest KÄREVERE PÕLLUMAJANDUSE OÜ osa on tubli 0.1%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..