Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

RAVES MK OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

342 külastajat

2 jälgijat

RAVES MK OÜ: Sünnilugu

Elva linna kandis toimetav ettevõte, RAVES MK OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid tiksus vaikselt 3 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis RAVES MK OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (1.52 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti A. M. (01.12.1951) ja K. M. (15.08.1952). 19 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel kaunis keskeas 45 aastane, A. M. kaunis keskeas 45 aastane, K. M..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne RAVES MK OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. RAVES MK OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne RAVES MK OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. RAVES MK OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

RAVES MK OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Apteekide tegevus" turul 57 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 93.9 miljonit eurot, millest RAVES MK OÜ osa on tubli 1.8%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..