Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

VELMA MÖÖBEL OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

3 921 külastajat

52 jälgijat

VELMA MÖÖBEL OÜ: Sünnilugu

Tartu linna kandis toimetav ettevõte, VELMA MÖÖBEL OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis VELMA MÖÖBEL OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (5.94 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti U. K. (19.02.1962), V. K. (17.05.1962) ja A. R. (17.12.1968). VELMA MÖÖBEL OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 35 aastane, U. K. parimas nooruses 35 aastane, V. K. parimas nooruses 28 aastane, A. R..

U. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VELMA MÖÖBEL OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. VELMA MÖÖBEL OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VELMA MÖÖBEL OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. VELMA MÖÖBEL OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VELMA MÖÖBEL OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TARTU LINN, UUS TN 13C KÜ. VELMA MÖÖBEL OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

VELMA MÖÖBEL OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Kontori- ja kauplusemööbli tootmine" turul 13 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 26.1 miljonit eurot, millest VELMA MÖÖBEL OÜ osa on tubli 10.6%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..