Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

NAXOS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

355 külastajat

6 jälgijat

NAXOS OÜ: Sünnilugu

Võru maakonnas toimetav ettevõte, NAXOS OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid tiksus vaikselt 7 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis NAXOS OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti P. P. (15.10.1976) ja K. L. (22.01.1974). 15 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel toredas tudengieas 20 aastane, P. P. toredas tudengieas 23 aastane, K. L..

P. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne NAXOS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam NAXOS OÜ eesotsas ei toimeta.

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne NAXOS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam NAXOS OÜ eesotsas ei toimeta.

NAXOS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Puhkeküla ja puhkelaager" turul 12 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 5.9 miljonit eurot, millest NAXOS OÜ osa on kahanenud alla 1.3%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Toit ja majutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..