Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

PLANGI TRANS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

5 935 külastajat

94 jälgijat

PLANGI TRANS OÜ: Sünnilugu

Võru maakonnas toimetav ettevõte, PLANGI TRANS OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis PLANGI TRANS OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti U. P. (01.11.1968) ja A. S. (25.02.1963). PLANGI TRANS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 28 aastane, U. P. parimas nooruses 34 aastane, A. S..

U. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PLANGI TRANS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. PLANGI TRANS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PLANGI TRANS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. PLANGI TRANS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

PLANGI TRANS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük" turul 82 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 691.3 miljonit eurot, millest PLANGI TRANS OÜ osa on kahanenud alla 0.3%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Transport

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..