Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

BALTIC CONNEXIONS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 635 külastajat

134 jälgijat

BALTIC CONNEXIONS OÜ: Sünnilugu

Tartu maakonnas toimetav ettevõte, BALTIC CONNEXIONS OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis BALTIC CONNEXIONS OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (8.56 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti N. R. (04.06.1923) ja K. V. (13.08.1954). BALTIC CONNEXIONS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel juba pensionieas 74 aastane, N. R. kaunis keskeas 43 aastane, K. V..

N. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne BALTIC CONNEXIONS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam BALTIC CONNEXIONS OÜ eesotsas ei toimeta.

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne BALTIC CONNEXIONS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam BALTIC CONNEXIONS OÜ eesotsas ei toimeta.

BALTIC CONNEXIONS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Saematerjali tootmine" turul 82 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 271.0 miljonit eurot, millest BALTIC CONNEXIONS OÜ osa on tubli 5.5%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..