Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

OTEPÄÄ VEEVÄRK AS

Meedialeht ja uudisvoog

542 külastajat

7 jälgijat

OTEPÄÄ VEEVÄRK AS: Sünnilugu

Valga maakonnas toimetav ettevõte, OTEPÄÄ VEEVÄRK AS sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis OTEPÄÄ VEEVÄRK AS on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (883584.92 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti E. S. (11.04.1958), Ü. R. (15.07.1935), N. E. (27.03.1963), R. P. (14.06.1960) ja A. S. (08.11.1942). OTEPÄÄ VEEVÄRK AS juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 39 aastane, E. S. küpses vanuses 62 aastane, Ü. R. parimas nooruses 34 aastane, N. E. kaunis keskeas 37 aastane, R. P. küpses vanuses 54 aastane, A. S..

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne OTEPÄÄ VEEVÄRK AS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on OTEPÄÄ VEEVÄRK AS-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

Ü. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne OTEPÄÄ VEEVÄRK AS rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ELVE OÜ. Täna ta siiski enam OTEPÄÄ VEEVÄRK AS eesotsas ei toimeta.

N. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne OTEPÄÄ VEEVÄRK AS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam OTEPÄÄ VEEVÄRK AS eesotsas ei toimeta.

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne OTEPÄÄ VEEVÄRK AS rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VALGAMAA JAHIMEESTE ÜHISTU TÜH. Täna ta siiski enam OTEPÄÄ VEEVÄRK AS eesotsas ei toimeta.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne OTEPÄÄ VEEVÄRK AS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam OTEPÄÄ VEEVÄRK AS eesotsas ei toimeta.

OTEPÄÄ VEEVÄRK AS kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine" turul 52 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 61.8 miljonit eurot, millest OTEPÄÄ VEEVÄRK AS osa on tubli 1.1%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Vesi ja jäätmed

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..