Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

SWISS STEEL BALTIC OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 771 külastajat

84 jälgijat

SWISS STEEL BALTIC OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, SWISS STEEL BALTIC OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis SWISS STEEL BALTIC OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (5.39 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma pani püsti A. L.. SWISS STEEL BALTIC OÜ juhatuse liikme toolile istus tol hetkel parimas nooruses 32 aastane, A. L..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SWISS STEEL BALTIC OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet HYDRO EXTRUSION BALTICS AS. Ta on SWISS STEEL BALTIC OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

SWISS STEEL BALTIC OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide vahendamine" turul 16 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 221.2 miljonit eurot, millest SWISS STEEL BALTIC OÜ osa on tubli 1.7%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..