Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

KIVI PAGAR OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 740 külastajat

3 jälgijat

KIVI PAGAR OÜ: Sünnilugu

Viljandi linna kandis toimetav ettevõte, KIVI PAGAR OÜ sündis 14 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis KIVI PAGAR OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti Ü. A. (29.07.1953) ja Ü. T. (30.04.1960). KIVI PAGAR OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel küpses vanuses 52 aastane, Ü. A. kaunis keskeas 45 aastane, Ü. T..

. Enne KIVI PAGAR OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KIVI PAGAR OÜ. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle KIVI PAGAR OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

. Enne KIVI PAGAR OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VILJANDI LINN, VALUOJA PST 24 KÜ. Ta on KIVI PAGAR OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

KIVI PAGAR OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Leiva- ja saiatootmine; säilitusaineteta pagaritoodete tootmine" turul 62 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 71.8 miljonit eurot, millest KIVI PAGAR OÜ osa on kahanenud alla 0.6%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..