Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

A JA M VARUSTUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

309 külastajat

5 jälgijat

A JA M VARUSTUS OÜ: Sünnilugu

Pärnu maakonnas toimetav ettevõte, A JA M VARUSTUS OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis A JA M VARUSTUS OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti M. S. (17.04.1968) ja A. J. (05.01.1959). A JA M VARUSTUS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 29 aastane, M. S. kaunis keskeas 38 aastane, A. J..

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne A JA M VARUSTUS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. A JA M VARUSTUS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne A JA M VARUSTUS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. A JA M VARUSTUS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

A JA M VARUSTUS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük" turul 22 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 144.7 miljonit eurot, millest A JA M VARUSTUS OÜ osa on kahanenud alla 0.1%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..