Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

UULU EHITUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 139 külastajat

15 jälgijat

UULU EHITUS OÜ: Sünnilugu

Pärnu maakonnas toimetav ettevõte, UULU EHITUS OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis UULU EHITUS OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti U. O. (01.09.1959), E. F. (29.08.1956), K. K. (27.09.1959), T. R. (23.01.1952) ja A. R. (25.09.1945). UULU EHITUS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 38 aastane, U. O. kaunis keskeas 41 aastane, E. F. kaunis keskeas 37 aastane, K. K. kaunis keskeas 45 aastane, T. R. küpses vanuses 51 aastane, A. R..

U. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne UULU EHITUS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle UULU EHITUS OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne UULU EHITUS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle UULU EHITUS OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne UULU EHITUS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam UULU EHITUS OÜ eesotsas ei toimeta.

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne UULU EHITUS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam UULU EHITUS OÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne UULU EHITUS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam UULU EHITUS OÜ eesotsas ei toimeta.

UULU EHITUS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Metsamajandust abistavad tegevused" turul 74 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 123.1 miljonit eurot, millest UULU EHITUS OÜ osa on kahanenud alla 0.4%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..