Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

PEREARST SILLE VÄLI OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

444 külastajat

11 jälgijat

PEREARST SILLE VÄLI OÜ: Sünnilugu

Kuressaare linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis PEREARST SILLE VÄLI OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (281374.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti A. V. (15.07.1955) ja S. V. (25.12.1956). PEREARST SILLE VÄLI OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 42 aastane, A. V. kaunis keskeas 40 aastane, S. V..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PEREARST SILLE VÄLI OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. PEREARST SILLE VÄLI OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

S. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PEREARST SILLE VÄLI OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. PEREARST SILLE VÄLI OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

PEREARST SILLE VÄLI OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutseb "Üldarstiabi osutamine" turul 1 ettevõte. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.546 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Tervishoid

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..