Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

KÄRLA PÕLLUMAJANDUSÜHISTU TÜH

Meedialeht ja uudisvoog

2 370 külastajat

70 jälgijat

KÄRLA PÕLLUMAJANDUSÜHISTU TÜH: Sünnilugu

Saare maakonnas toimetav ettevõte, KÄRLA PÕLLUMAJANDUSÜHISTU TÜH sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis KÄRLA PÕLLUMAJANDUSÜHISTU TÜH on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti Ü. T. (25.06.1970), V. V. (30.11.1971) ja A. L. (16.03.1937). KÄRLA PÕLLUMAJANDUSÜHISTU TÜH juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 27 aastane, Ü. T. toredas tudengieas 25 aastane, V. V. küpses vanuses 60 aastane, A. L..

Ü. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KÄRLA PÕLLUMAJANDUSÜHISTU TÜH rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle KÄRLA PÕLLUMAJANDUSÜHISTU TÜH juhitoolile tagasi maandunud.

V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KÄRLA PÕLLUMAJANDUSÜHISTU TÜH rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam KÄRLA PÕLLUMAJANDUSÜHISTU TÜH eesotsas ei toimeta.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KÄRLA PÕLLUMAJANDUSÜHISTU TÜH rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam KÄRLA PÕLLUMAJANDUSÜHISTU TÜH eesotsas ei toimeta.

KÄRLA PÕLLUMAJANDUSÜHISTU TÜH kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus" turul 45 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 39.7 miljonit eurot, millest KÄRLA PÕLLUMAJANDUSÜHISTU TÜH osa on kahanenud alla 7.9%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..