Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ILUSALONG SOLIS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

350 külastajat

9 jälgijat

ILUSALONG SOLIS OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, ILUSALONG SOLIS OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ILUSALONG SOLIS OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (57787.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti K. R. (08.05.1964) ja E. K. (17.02.1962). ILUSALONG SOLIS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 33 aastane, K. R. parimas nooruses 35 aastane, E. K..

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ILUSALONG SOLIS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle ILUSALONG SOLIS OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ILUSALONG SOLIS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam ILUSALONG SOLIS OÜ eesotsas ei toimeta.

ILUSALONG SOLIS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Juuksuri- ja muu iluteenindus" turul 65 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 39.1 miljonit eurot, millest ILUSALONG SOLIS OÜ osa on tubli 0.1%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..