Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

SERMAK OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

780 külastajat

4 jälgijat

SERMAK OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, SERMAK OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis SERMAK OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti M. S. (14.09.1969) ja S. S. (18.11.1968). SERMAK OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 28 aastane, M. S. parimas nooruses 28 aastane, S. S..

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SERMAK OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. SERMAK OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

S. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SERMAK OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam SERMAK OÜ eesotsas ei toimeta.

SERMAK OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Veoste ekspedeerimine" turul 103 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 493.9 miljonit eurot, millest SERMAK OÜ osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Transport

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..