Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

KORDAMED OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 088 külastajat

135 jälgijat

KORDAMED OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, KORDAMED OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis KORDAMED OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (525145.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti K. S. (01.05.1950), V. A. (04.04.1954) ja J. J. (16.09.1946). KORDAMED OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 47 aastane, K. S. kaunis keskeas 43 aastane, V. A. küpses vanuses 51 aastane, J. J..

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KORDAMED OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam KORDAMED OÜ eesotsas ei toimeta.

V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KORDAMED OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam KORDAMED OÜ eesotsas ei toimeta.

J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KORDAMED OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam KORDAMED OÜ eesotsas ei toimeta.

KORDAMED OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus" turul 1414 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1776.6 miljonit eurot, millest KORDAMED OÜ osa on tubli 0.0%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Tervishoid

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..