Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ÜLLAR NEEMRAND`I FARM FIE

Meedialeht ja uudisvoog

628 külastajat

2 jälgijat

ÜLLAR NEEMRAND`I FARM FIE: Sünnilugu

Lääne maakonnas toimetav ettevõte, ÜLLAR NEEMRAND`I FARM FIE sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid seisis 2 aastat "riiulis", enne kui elumärki andis ja algas äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ÜLLAR NEEMRAND`I FARM FIE on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma pani püsti Ü. N.. 20 aastat tagasi puhus ettevõttele elu sisse tol hetkel parimas nooruses 33 aastane, Ü. N..

Ü. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ÜLLAR NEEMRAND`I FARM FIE rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle ÜLLAR NEEMRAND`I FARM FIE juhitoolile tagasi maandunud.

ÜLLAR NEEMRAND`I FARM FIE kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muu veislaste ja pühvlikasvatus" turul 107 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 45.8 miljonit eurot, millest ÜLLAR NEEMRAND`I FARM FIE osa on kahanenud alla 0.1%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..