Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

REIN & VELLO OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

348 külastajat

9 jälgijat

REIN & VELLO OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, REIN & VELLO OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis REIN & VELLO OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (92920.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti R. K. (17.04.1965) ja V. P. (07.11.1960). REIN & VELLO OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 32 aastane, R. K. kaunis keskeas 36 aastane, V. P..

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne REIN & VELLO OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. REIN & VELLO OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne REIN & VELLO OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. REIN & VELLO OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

REIN & VELLO OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Mootorsõidukite hooldus ja remont" turul 322 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 622.3 miljonit eurot, millest REIN & VELLO OÜ osa on tubli 0.0%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..