Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

SPRINGMAR OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 943 külastajat

75 jälgijat

SPRINGMAR OÜ: Sünnilugu

Saue linna kandis toimetav ettevõte, SPRINGMAR OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis SPRINGMAR OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (2.06 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti M. R. (21.11.1971), T. K., K. L. ja M. V. (28.11.1971). SPRINGMAR OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 25 aastane, M. R. Timo Kankainen Kari Luoto toredas tudengieas 25 aastane, M. V..

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SPRINGMAR OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. SPRINGMAR OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SPRINGMAR OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam SPRINGMAR OÜ eesotsas ei toimeta.

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SPRINGMAR OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam SPRINGMAR OÜ eesotsas ei toimeta.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SPRINGMAR OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam SPRINGMAR OÜ eesotsas ei toimeta.

SPRINGMAR OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muude elektriseadmete tootmine" turul 12 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 105.5 miljonit eurot, millest SPRINGMAR OÜ osa on tubli 1.4%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..