Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

EESTI TALLEKS AS

Meedialeht ja uudisvoog

6 570 külastajat

305 jälgijat

EESTI TALLEKS AS: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, EESTI TALLEKS AS sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis EESTI TALLEKS AS on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (3.76 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti M. R. (29.03.1958), P. V. (25.02.1970) ja A. S. (02.07.1958). EESTI TALLEKS AS juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 39 aastane, M. R. parimas nooruses 27 aastane, P. V. kaunis keskeas 39 aastane, A. S..

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI TALLEKS AS rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EESTI MASINATÖÖSTUSE LIIT MTÜ. Täna ta siiski enam EESTI TALLEKS AS eesotsas ei toimeta.

P. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI TALLEKS AS rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet RIMMER AT OÜ. Täna ta siiski enam EESTI TALLEKS AS eesotsas ei toimeta.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI TALLEKS AS rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EESTI JAHISPORDI LIIT MTÜ. Täna ta siiski enam EESTI TALLEKS AS eesotsas ei toimeta.

EESTI TALLEKS AS kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus" turul 1425 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1780.0 miljonit eurot, millest EESTI TALLEKS AS osa on tubli 0.2%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..