Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

MTF MULTIMODAL TRANSPORT FACILITIES OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

834 külastajat

48 jälgijat

MTF MULTIMODAL TRANSPORT FACILITIES OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, MTF MULTIMODAL TRANSPORT FACILITIES OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis MTF MULTIMODAL TRANSPORT FACILITIES OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma pani püsti V. V.. MTF MULTIMODAL TRANSPORT FACILITIES OÜ juhatuse liikme toolile istus tol hetkel parimas nooruses 31 aastane, V. V..

V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne MTF MULTIMODAL TRANSPORT FACILITIES OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam MTF MULTIMODAL TRANSPORT FACILITIES OÜ eesotsas ei toimeta.

MTF MULTIMODAL TRANSPORT FACILITIES OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Kaubaladude töö" turul 39 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 212.9 miljonit eurot, millest MTF MULTIMODAL TRANSPORT FACILITIES OÜ osa on kahanenud alla 1.3%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Transport

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..