Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

AGENTUUR LA ECWADOR OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 379 külastajat

17 jälgijat

AGENTUUR LA ECWADOR OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, AGENTUUR LA ECWADOR OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid tiksus vaikselt 1 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis AGENTUUR LA ECWADOR OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (1.9 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti H. A. (24.07.1972) ja H. K. (20.02.1974). 22 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel toredas tudengieas 25 aastane, H. A. toredas tudengieas 23 aastane, H. K..

H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne AGENTUUR LA ECWADOR OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. AGENTUUR LA ECWADOR OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne AGENTUUR LA ECWADOR OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam AGENTUUR LA ECWADOR OÜ eesotsas ei toimeta.

AGENTUUR LA ECWADOR OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus" turul 1437 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1778.0 miljonit eurot, millest AGENTUUR LA ECWADOR OÜ osa on 0.1%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..