Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

OMARENT OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

565 külastajat

10 jälgijat

OMARENT OÜ: Sünnilugu

Harju maakonnas toimetav ettevõte, OMARENT OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis OMARENT OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (65589.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti U. K. (28.07.1968) ja I. S. (20.09.1971). OMARENT OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 29 aastane, U. K. parimas nooruses 26 aastane, I. S..

U. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne OMARENT OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. OMARENT OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

I. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne OMARENT OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam OMARENT OÜ eesotsas ei toimeta.

OMARENT OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Restoranid jm toitlustuskohad" turul 191 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 385.2 miljonit eurot, millest OMARENT OÜ osa on tubli 0.0%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..