Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

DMC DIRECT OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

636 külastajat

10 jälgijat

DMC DIRECT OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, DMC DIRECT OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis DMC DIRECT OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti J. U. (15.05.1951), H. E. (23.07.1956), V. S. (09.10.1952) ja V. S. (17.05.1950). DMC DIRECT OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 46 aastane, J. U. kaunis keskeas 41 aastane, H. E. kaunis keskeas 45 aastane, V. S. kaunis keskeas 47 aastane, V. S..

J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne DMC DIRECT OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ESKNET OÜ. DMC DIRECT OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne DMC DIRECT OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ESKNET OÜ. Täna ta siiski enam DMC DIRECT OÜ eesotsas ei toimeta.

V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne DMC DIRECT OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ESKNET OÜ. Täna ta siiski enam DMC DIRECT OÜ eesotsas ei toimeta.

V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne DMC DIRECT OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam DMC DIRECT OÜ eesotsas ei toimeta.

DMC DIRECT OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Juuksuri- ja muu iluteenindus" turul 67 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 39.2 miljonit eurot, millest DMC DIRECT OÜ osa on kahanenud alla 0.5%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..