Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ASTRO EHITUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 252 külastajat

12 jälgijat

ASTRO EHITUS OÜ: Sünnilugu

Harju maakonnas toimetav ettevõte, ASTRO EHITUS OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ASTRO EHITUS OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (465516.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti R. K. (03.06.1966) ja A. K. (31.01.1962). ASTRO EHITUS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 31 aastane, R. K. parimas nooruses 35 aastane, A. K..

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ASTRO EHITUS OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI NORDIKO MTÜ. Täna ta siiski enam ASTRO EHITUS OÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ASTRO EHITUS OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI NORDIKO MTÜ. Täna ta siiski enam ASTRO EHITUS OÜ eesotsas ei toimeta.

ASTRO EHITUS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Katusetööd" turul 24 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 38.1 miljonit eurot, millest ASTRO EHITUS OÜ osa on tubli 0.6%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..