Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

KÄRDLA APTEEK OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

439 külastajat

25 jälgijat

KÄRDLA APTEEK OÜ: Sünnilugu

Kärdla linna kandis toimetav ettevõte, KÄRDLA APTEEK OÜ sündis 14 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis KÄRDLA APTEEK OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (956442.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti K. L. (06.06.1954), M. I. (10.12.1957) ja E. M. (17.09.1936). KÄRDLA APTEEK OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel küpses vanuses 51 aastane, K. L. kaunis keskeas 48 aastane, M. I. juba pensionieas 69 aastane, E. M..

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KÄRDLA APTEEK OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KÄRDLA APTEEK OÜ. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle KÄRDLA APTEEK OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KÄRDLA APTEEK OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KÄRDLA APTEEK OÜ. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle KÄRDLA APTEEK OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

. Enne KÄRDLA APTEEK OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KÄRDLA APTEEK OÜ. Ta on KÄRDLA APTEEK OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

KÄRDLA APTEEK OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Apteekide tegevus" turul 98 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 93.2 miljonit eurot, millest KÄRDLA APTEEK OÜ osa on tubli 1.1%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..