Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

DORMIKOR OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

4 439 külastajat

48 jälgijat

DORMIKOR OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, DORMIKOR OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis DORMIKOR OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (3.39 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti R. N. (08.03.1960), J. T. (21.06.1965) ja A. L. (14.03.1964). DORMIKOR OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 37 aastane, R. N. parimas nooruses 32 aastane, J. T. parimas nooruses 33 aastane, A. L..

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne DORMIKOR OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. DORMIKOR OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne DORMIKOR OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet RONEX OÜ. Täna ta siiski enam DORMIKOR OÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne DORMIKOR OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet RONEX OÜ. Täna ta siiski enam DORMIKOR OÜ eesotsas ei toimeta.

DORMIKOR OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muu elektrienergia tootmine (sh biomassist)" turul 5 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 19.0 miljonit eurot, millest DORMIKOR OÜ osa on tubli 22.3%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..