Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ADDISON OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 638 külastajat

7 jälgijat

ADDISON OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, ADDISON OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid tiksus vaikselt 2 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ADDISON OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti R. K. (03.06.1966) ja A. K. (31.01.1962). 20 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel parimas nooruses 31 aastane, R. K. parimas nooruses 35 aastane, A. K..

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ADDISON OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI NORDIKO MTÜ. Täna ta siiski enam ADDISON OÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ADDISON OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI NORDIKO MTÜ. Täna ta siiski enam ADDISON OÜ eesotsas ei toimeta.

ADDISON OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus" turul 1449 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1776.8 miljonit eurot, millest ADDISON OÜ osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..