Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ETAL GROUP OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 108 külastajat

25 jälgijat

ETAL GROUP OÜ: Sünnilugu

Rapla maakonnas toimetav ettevõte, ETAL GROUP OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ETAL GROUP OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (1.44 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti R. R. (05.03.1972) ja B. O. L.. ETAL GROUP OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 25 aastane, R. R. Bengt Olof Larsson.

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ETAL GROUP OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam ETAL GROUP OÜ eesotsas ei toimeta.

B. O. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ETAL GROUP OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam ETAL GROUP OÜ eesotsas ei toimeta.

ETAL GROUP OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Elektronkomponentide tootmine" turul 5 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 28.7 miljonit eurot, millest ETAL GROUP OÜ osa on tubli 4.8%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..