Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

EERO PRAKS TOOMA TALU FIE

Meedialeht ja uudisvoog

339 külastajat

1 jälgija

EERO PRAKS TOOMA TALU FIE: Sünnilugu

Rapla maakonnas toimetav ettevõte, EERO PRAKS TOOMA TALU FIE sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid seisis 10 aastat "riiulis", enne kui elumärki andis ja algas äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis EERO PRAKS TOOMA TALU FIE on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma pani püsti E. P.. 12 aastat tagasi puhus ettevõttele elu sisse tol hetkel parimas nooruses 29 aastane, E. P..

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EERO PRAKS TOOMA TALU FIE rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle EERO PRAKS TOOMA TALU FIE juhitoolile tagasi maandunud.

EERO PRAKS TOOMA TALU FIE kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Segapõllumajandus" turul 351 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 51.1 miljonit eurot, millest EERO PRAKS TOOMA TALU FIE osa on kahanenud alla 0.1%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..