Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

OLDER SEEDS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

780 külastajat

60 jälgijat

OLDER SEEDS OÜ: Sünnilugu

Harju maakonnas toimetav ettevõte, OLDER SEEDS OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis OLDER SEEDS OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (1.98 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti S. O. (09.04.1971) ja H. O. (27.02.1938). OLDER SEEDS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 26 aastane, S. O. küpses vanuses 59 aastane, H. O..

S. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne OLDER SEEDS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. OLDER SEEDS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne OLDER SEEDS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. OLDER SEEDS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

OLDER SEEDS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük" turul 20 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 202.4 miljonit eurot, millest OLDER SEEDS OÜ osa on tubli 1.8%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..