Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

FRIENDS TEXTILE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 046 külastajat

26 jälgijat

FRIENDS TEXTILE OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, FRIENDS TEXTILE OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis FRIENDS TEXTILE OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma pani püsti A. K.. FRIENDS TEXTILE OÜ juhatuse liikme toolile istus tol hetkel parimas nooruses 27 aastane, A. K..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne FRIENDS TEXTILE OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet FRIENDS INTERNATIONAL OÜ. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle FRIENDS TEXTILE OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

FRIENDS TEXTILE OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Alusrõivaste tootmine, sh T-särkide, päevasärkide, hommikumantlite, öösärkide jms tootmine" turul 5 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 10.7 miljonit eurot, millest FRIENDS TEXTILE OÜ osa on kahanenud alla 19.4%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..