Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

LUISA TÕLKEBÜROO OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 653 külastajat

151 jälgijat

LUISA TÕLKEBÜROO OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, LUISA TÕLKEBÜROO OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis LUISA TÕLKEBÜROO OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti B. P. (03.07.1970) ja K. P. (20.11.1969). LUISA TÕLKEBÜROO OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 27 aastane, B. P. parimas nooruses 27 aastane, K. P..

B. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne LUISA TÕLKEBÜROO OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle LUISA TÕLKEBÜROO OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne LUISA TÕLKEBÜROO OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. LUISA TÕLKEBÜROO OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

LUISA TÕLKEBÜROO OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Kirjalik ja suuline tõlge" turul 33 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 14.6 miljonit eurot, millest LUISA TÕLKEBÜROO OÜ osa on kahanenud alla 20.2%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..