Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

MIRIDON OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

6 899 külastajat

51 jälgijat

MIRIDON OÜ: Sünnilugu

Tartu maakonnas toimetav ettevõte, MIRIDON OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis MIRIDON OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (3.11 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti M. K. (13.02.1976), D. F. I. (26.09.1928) ja R. R. (02.01.1965). MIRIDON OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 21 aastane, M. K. juba pensionieas 69 aastane, D. F. I. parimas nooruses 32 aastane, R. R..

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne MIRIDON OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. MIRIDON OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

D. F. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne MIRIDON OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam MIRIDON OÜ eesotsas ei toimeta.

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne MIRIDON OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam MIRIDON OÜ eesotsas ei toimeta.

MIRIDON OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Veekogumine, -töötlus ja -varustus" turul 59 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 78.9 miljonit eurot, millest MIRIDON OÜ osa on tubli 4.5%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Vesi ja jäätmed

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..