Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

VÕRU ARST OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 495 külastajat

2 jälgijat

VÕRU ARST OÜ: Sünnilugu

Võru linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis VÕRU ARST OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (755898.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti T. K. (30.01.1961), I. R. (05.09.1953) ja M. U. (25.03.1943). VÕRU ARST OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 36 aastane, T. K. kaunis keskeas 44 aastane, I. R. küpses vanuses 54 aastane, M. U..

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VÕRU ARST OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. VÕRU ARST OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

I. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VÕRU ARST OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. VÕRU ARST OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VÕRU ARST OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam VÕRU ARST OÜ eesotsas ei toimeta.

VÕRU ARST OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutseb "Üldarstiabi osutamine" turul 1 ettevõte. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.546 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Tervishoid

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..