Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ABRIS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 646 külastajat

111 jälgijat

ABRIS OÜ: Sünnilugu

Võru linna kandis toimetav ettevõte, ABRIS OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ABRIS OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti V. P. (20.04.1945), K. P. (07.02.1949), H. G. (26.08.1944), E. R. (04.07.1948) ja A. L. (03.03.1948). ABRIS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel küpses vanuses 52 aastane, V. P. kaunis keskeas 48 aastane, K. P. küpses vanuses 53 aastane, H. G. kaunis keskeas 49 aastane, E. R. kaunis keskeas 49 aastane, A. L..

V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ABRIS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle ABRIS OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ABRIS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam ABRIS OÜ eesotsas ei toimeta.

H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ABRIS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam ABRIS OÜ eesotsas ei toimeta.

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ABRIS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam ABRIS OÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ABRIS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam ABRIS OÜ eesotsas ei toimeta.

ABRIS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Jalatsitootmine" turul 9 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 6.1 miljonit eurot, millest ABRIS OÜ osa on kahanenud alla 8.2%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..