Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

FRIISER OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

372 külastajat

2 jälgijat

FRIISER OÜ: Sünnilugu

Valga linna kandis toimetav ettevõte, FRIISER OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid tiksus vaikselt 5 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis FRIISER OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (29493.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti G. L. (11.05.1956) ja H. K. (01.06.1961). 17 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel kaunis keskeas 41 aastane, G. L. kaunis keskeas 36 aastane, H. K..

G. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne FRIISER OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam FRIISER OÜ eesotsas ei toimeta.

H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne FRIISER OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam FRIISER OÜ eesotsas ei toimeta.

FRIISER OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Elektriinstallatsioon" turul 34 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 34.1 miljonit eurot, millest FRIISER OÜ osa on tubli 0.2%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..