Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

KERSELI OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 975 külastajat

30 jälgijat

KERSELI OÜ: Sünnilugu

Jõgeva maakonnas toimetav ettevõte, KERSELI OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis KERSELI OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (3.25 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti R. P. (23.07.1971), T. T. (23.06.1947) ja M. L. (28.01.1952). KERSELI OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 26 aastane, R. P. kaunis keskeas 50 aastane, T. T. kaunis keskeas 45 aastane, M. L..

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KERSELI OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. KERSELI OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KERSELI OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam KERSELI OÜ eesotsas ei toimeta.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KERSELI OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam KERSELI OÜ eesotsas ei toimeta.

KERSELI OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Teravilja- (v.a riis) ja kaunviljakasvatus; õlitaimeseemnete kasvatus" turul 327 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 172.2 miljonit eurot, millest KERSELI OÜ osa on tubli 1.9%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Transport

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..